O firmie

Spółka Metal-Technik jest firmą o zasięgu międzynarodowym i swoje doświadczenie w branży metalowej rozpoczęła w 2001 roku. Przez pierwsze cztery lata była czołowym producentem mebli metalowych, kotew montażowych do okien oraz wyposażenia sklepów renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Główna siedziba w której znajduje się dział zarządzania i produkcji to miejscowość Gałkówka w gminie Miastkowo, oddalona ok. 15 km od Łomży. Spółka zatrudnia ok. 250 pracowników. Posiada własny dział konstrukcyjno-technologiczny, firmowe hale produkcyjne są wyposażone w specjalistyczne maszyny CNC takie, jak: urządzenia do cięcia laserowego, plazmowego czy prasy dzięki którym są w stanie produkować bardzo zaawansowane technologicznie produkty o wysokiej jakości.

Ładowacze czołowe

Ładowacze czołowe Metal-Technik zostały zbudowane, by zagwarantować najwyższą wydajność. Od ogólnej ruchliwości, aż po najdrobniejszy szczegół

Osprzęt i akcesoria do ładowaczy

Produkowany przez Metal-Technik osprzęt jest standardowo wyposażony w mocowania euro/sms, cechuje się wytrzymałością.

Osprzęt do ładowarek

Oferta osprzętu do ładowarek została stworzona głównie z myślą o potrzebach gospodarstw rolnych.

Osprzęt mini ładowarek

Krokodyle, łycho-krokodydle czy szufle zaadaptują się do pracy z każdym modelem tych maszyn dostępnym na wszystkich rynkach.

Maszyny komunalne

Szeroki asortyment pługów śnieżnych, jak i zamiatarek dostępnych w zróżnicowanych szerokościach roboczych i opcjonalnym wyposażeniem.

Pozostałe maszyny i akcesoria

Doskonale wykonane m.in. włóki łąkowo-polowe, zgrabiarki, mieszadła i rozsiewacze z opcją wysiewu granicznego, czy owijarki samozaładowczej do bel

© SKRAW-TECH ENGINEERING SP. Z O.O. | wykonanie strony kow1kk.online