O firmie

Firma AGRO-FACTORY II Kutno powstała w 2009r., zajmują się przede wszystkim produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń rolniczych. Dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, zagwarantowali sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży produkcji maszyn rolniczych i części zamiennych. Najwyższy poziom produkcji oraz dbałość o obsługę klienta, zapewnił im rozległą sieć dystrybucji na terenie całego kraju, którą stale rozbudowywują. Ich maszyny i urządzenia rolnicze dostosowane są do standardów europejskich, a ich doskonała jakość zyskała wierne grono klientów również na rynkach krajów UE.

Wały uprawowe

Wały uprawowe rozbijają bryły gleby i wyrównują podłoże.Wałowanie jest bardzo ważnym zabiegiem agrotechnicznym, wpływającym na jakość gleby.

Uprawa

Nowoczesne rozwiązania do szerokiego zastosowania w uprawie roli. Stwórz swoim roślinom optymalne warunki do wzrostu i rozwoju.

Podorywka

Pożniwna uprawa gleby. Ogranicz parowanie wody i zatrzymaj więcej wilgoci w glebie.

Orka

Przygotuj glebę pod siew, przykryj nawozy zielone, obornik, resztki pożniwne, itp. Maszyny rolnicze Agro-Factory II poprawiają stosunki wilgotnościowe i strukturę gleby.

Maszyny do pielęgnacji łąk i pastwisk

Wały uprawowe rozbijają bryły gleby i wyrównują podłoże. Wałowanie jest bardzo ważnym zabiegiem agrotechnicznym, wpływającym na jakość gleby.

Pługi śnieżne

Sprawdzone rozwiązania na zimę.

Betoniarki

Przeznaczone są do mieszania zapraw betonowych, wapiennych, zaprawiania ziarna itd.

© SKRAW-TECH ENGINEERING SP. Z O.O. | wykonanie strony kow1kk.online